Доставка
Отзывы
Корзина
Контакты
Главная > Статьи > Iнтернет від Iнтертелеком

Iнтернет від Iнтертелеком

Бездротовий інтернет від Інтертелеком - це швидкісний мобільний інтернет стандарту CDMA-800, здатний забезпечити максимальну швидкість інтернету до 14,7 Мбіт/с. Цей стандарт дещо вiдрiзняеться вiд модема мтс 3g cdma 450 i э бiльш популярним.

Підтримувані протоколи зв'язку

Модемы для интернета

EVDO Rev.A - швидкість передачі даних до 3,1 Мбіт/с при повному покритті оператора.

 

EVDO Rev.B - новітня технологія для України. Максимально можлива швидкість доступу в інтернет - до 14,7 Мбіт/с, що робить бездротовий 3G інтернет оператора Інтертелеком лідером на ринку України.

Особливість інтернету від Інтертелекому полягая у тому, що користувач отримує доступ до мережі інтернет в будь-якому місті України без жодних дротів - вдома, на дачі, у дорозі на роботу і навіть на природі. Компанія Інтертелеком забезпечує 80% покриття всієї території України. Це робить її безперечним лідером серед інших операторів бездротового інтернету!

Мобільний інтернет від Інтертелеком

Як вже доведено вченими, інтернет все щільніше і щільніше входить до нашого життя, і час, проведений в інтернеті користувачем, зростає з кожним роком. Вже не можна уявити собі сучасну людину, яка б не потребувала доступу до всесвітньої мережі. Мобільний інтернет від Інтертелеком дає можливість будь-якому користувачеві мати інтернет в машині, на відпочинку або будь-якому іншому місці, де немає загальнодоступних мереж Wi-Fi.

 

Домашній інтернет від Інтертелеком

У одному компактному пристрої абонент може об'єднати весь свій інтернет доступ для спілкування, пошти, соціальних сервісів, перегляду відео, роботи і домашнього використання.

Покриття Інтертелеком

Зона покриття оператора Інтертелеком - найширша зона покриття серед 3G операторів в Україні.

Якщо покриття вимірювати кількістю міст та інших населених пунктів (СМТ, сіл, деревень тощо), то воно обчислюється в розмірі 5500 населених пунктів. Зона покриття дозволяє абонентам пересуватися територією України і використовувати мобільний швидкісний інтернет доступ. Завдяки такому широкому покриттю користувач має можливість отримати інтернет доступ в регіонах, де немає можливості підключити провідний інтернет.

Начните пользоваться прямо сейчас!
+38
Инженер Игорь
Подобрать интернет?